تصویر ثابت

درباره ما


آدرس کانال تلگرام استاد موزیک  https://telegram.me/ostademusic

آدرس صفحه اینستاگرام استاد موزیک  https://www.instagram.com/ostademusic

درباره آروین شهبازی

آروین شهبازی

 آروین شهبازی از سال 1381 نزد استاد حیدرنژاد شروع به یادگیری گیتار نمود و در سال 1382 اصول آهنگسازی با گیتار را نزد استاد ماهری فرا گرفت و در همین سال با گروهی از دوستان اولین کنسرتش را برگزار کرد.

  وی از سال 1383 تدریس موسیقی و گیتار را در آموزشگاههای معتبر موسیقی آغاز نمود و همواره بدنبال راه حل هایی جهت بهبود شیوه آموزش و تسریع یادگیری برای هنرجویان بوده است. بعد از آشنایی وی با روانشناسی مدرن و مهندسی ذهن (NLP) و اخذ مدرک از موسسه  Body & Mind Conception فرانسه در این رشته، و همچنین تحقیقات فراوان و مطالعه مقالات علمی ایرانی و خارجی در زمینه شیوه های یادگیری بهینه، به فکر راه اندازی وب سایت استاد موزیک و ابداع شیوه ای نو در آموزش گیتار افتاد تا بتواند به هنرجویان کمک کند نواختن گیتار را کامل، اصولی، به زبان ساده و در کوتاهترین زمان ممکن فرا گیرند.

درباره شاهین یوسفی

شاهین یوسفی

شاهین یوسفی یادگیری موسیقی و گیتار را از سال 1380 نزد کیوان میرهادی شروع نمود. سپس اصول هارمونی و ارکستراسیون را نزد مسعود ابراهیمی آموخت و پس از گذراندن دوره سلفژ و صداسازی، در گروه کر ملل فعالیت خود را آغاز نمود و اجراهای بسیاری با این گروه در سالن های بهمن، ملل و شفق داشت و برنده جایزه بهترین اجرای گروهی را در سال 85 دریافت نمود…اطلاعات بیشتر