تصویر ثابت

استودیو ضبط صدا، تنظیم و آهنگسازی


استودیو آهنگسازی

اگر می توانید صحبت کنید، پس می توانید خواننده باشید!

این جمله تنها یک شعار نیست، این جمله حقیقتی است که بسیاری از اساتید خوانندگی در سراسر جهان بیان می کنند.

ممکن است خیلی ها به شما گفته باشند ذاتا صدای خوبی دارید. شاید هم برعکس، بدجوری توی ذوق شما زدند و از صدای شما ناراضی بودند ولی شما واقعا علاقمند به خوانندگی هستید. برخی از شما هم احساس می کنید صدای خوبی دارید و می خواهید با آموزش و تمرین به بهترین حالت خودتان تبدیل شوید. شاید هم در حال حاضر خواننده هستید و اجراهایی هم داشتید و اعتماد به نفس کافی را دارید.

در هر صورت اگر بخواهید یک کار حرفه ای را در کارنامه خود داشته باشید، جدا از اینکه جنس صدای شما چگونه است و در چه سطحی از دانش موسیقیایی هستید، راهی هست که بتوانید با آموزش های حرفه ای و فشرده و با دستگاههای آهنگسازی پیشرفته، اثر هنری خود را بصورت کاملا حرفه ای و زیبا تولید کنید و یادگاری ارزشمند از خود به جای بگذارید و از آن لذت ببرید.

Am Flughafen sollte die Ureinwohner der Ureinwohner auf rolex replica Explorer poliertes Edelstahl-Zifferblatt gesetzt werden. Als der Abend abging und wir die Ankündigung der Zeit in Peking erhielten, die schnelle eingestellte Zuneigung am Stundenzeiger anbrachte, zog ich artlos den Acme und verwirrte ihn um acht Zeitzonen für die Zeit in China. Interessanterweise hat China, in dem es reichlich Länder gibt, eine Zeitzone! Es ist kein Betrag, wenn Sie sich in der östlichen oder westlichen Verteilung Chinas befinden, es gibt nur eine. Ich nehme an, ich mache es mir leicht, Geschäfte zu machen, wenn ich einräumte, dass das Brainstorming für Chinesen im Laufe des Jahres tatsächlich verändert wird, je nachdem, auf welchem ​​Nebengebiet des Landes sie sich befinden.

Der Rolex Explorer II, Anzeige 216570, zusammen mit dem Submariner, GmT-Meister und dem Datejust, vereint Rolex mit einer Menge akzeptierter replica uhren. Das Explorer-Modell ist wie die anderen ein Jugendlicher der rückständigen 1950er Jahre; Im Gegensatz zu den anderen gibt es zwei akzeptierte Modelle, die beide beliebt sind, sich aber absolut unterscheiden. Das Aboriginal-Modell, der Rolex Explorer, ist 39 mm groß und entspricht der Aboriginal-Version, während der Explorer II 42 mm ist und sich dem avantgardistischen Geschmack anpasst. In diesem Beitrag analysiere ich das Abschlussmodell. Und während eines der rolex fake.

در استودیوی ضبط ، تنظیم و آهنگسازی چه کاری انجام می دهیم؟

ما برای تولید اثر هنری شما مراحل زیر را انجام خواهیم داد:

1- انتخاب ترانه؛ درصورتیکه ترانه ای برای خواندن در اختیار ندارید، ما لیستی از ترانه های موجود توسط برترین ترانه سرایان کشور را که تا بحال کسی آن را نخوانده در اختیارتان قرار می دهیم و شما از بین این ترانه ها، یکی را که به دلتان می نشیند و دوست دارید آن را بخوانید انتخاب می کنید. لازم به ذکر است این ترانه برای همیشه به اسم شماست و مالک تمامی حقوق مادی و معنوی آن شما هستید.

2- آهنگسازی اولیه؛ بعد از انتخاب ترانه، ما زیباترین ملودی را می سازیم و مناسبترین گام و ریتم مرتبط با این ترانه را در نظر می گیریم.

3- شنیدن ماکت ملودی؛ طرح اولیه و آهنگ ساخته شده را برای شما پخش می کنیم.

4- اصلاحیه؛ درصورتیکه از آهنگ مرتبط با ترانه خوشتان نیامد، آن را تغییر می دهیم و این تغییرات را آنقدر ادامه می دهیم تا کاملا از آهنگ ساخته شده رضایت داشته باشید.

5- تنظیم؛ پس از تایید آهنگ مورد نظر، سراغ تنظیم می رویم و مناسبترین ترکیب سازها را با تنظیم حرفه ای انجام می دهیم.

6- جلسات آموزشی؛ پس از ساخت آهنگ و تنظیم حرفه ای، جلسات آموزشی را بصورت تخصصی و فشرده برای شما شروع می کنیم. در این مرحله حتی اگر کوجکترین اطلاعاتی از موسیقی نداشته باشید، ما بصورت فشرده شما را فقط برای آهنگ مورد نظر آماده می کنیم و آموزش های لازم را ارائه خواهیم داد. بدیهی است درصورتیکه شما قبلا آموزش دیده باشید و یا به سازی مسلط باشید، فرایند آموزش سریعتر و راحت تر خواهد بود.

7- ضبط؛ حالا آماده ضبط هستیم! کار شما را در استودیوی حرفه ای با مجهزترین امکانات صدابرداری ضبط می گیریم.

8- میکس؛ با حرفه ای ترین و به روز ترین نرم افزارهای موجود، صدای شما را با تک تک سازهای نواخته شده ترکیب و ویرایش می کنیم.

9- مسترینگ؛ در مرحله پایانی عمل مسترینگ را با دقت بالا انجام می دهیم و ترک (Track) نهایی شما را با کیفیت عالی تقدیمتان خواهیم کرد.

چرا پیشنهاد می کنیم این کار را به ما بسپارید؟

همانطور که می دانید بازار ضبط، تنظیم و آهنگسازی، بازار شلوغی است و متاسفانه تعداد غیر حرفه ای ها در این کار بسیار بیشتر از حرفه ای ها و مجرب هاست. شاید تبلیغات زیادی در این زمینه دیده باشید که مثلا برای تولید یک آلبوم رقم های نجومی طلب می کنند یا برعکس برای انجام تمامی مراحل ضبط، آهنگسازی، تنظیم، میکس و مستر مثلا فقط 200 هزار تومان. درصورتیکه حقیقت نه آن است و نه این! و اینکه متاسفانه با ترفندهایی سعی در جلب مخاطب دارند و در عمل و البته پس از پرداخت هزینه متوجه کارهای غیرحرفه ای و بعضا غیراخلاقی شان می شوید.

بطور خلاصه همکاری با ما دارای مزایای زیر است:

1- یک تیم حرفه ای؛ وقتی کار ساخت اثر شما را اشخاص با سواد موسیقیایی بالا و بسیار مجرب در امر تدریس موسیقی انجام می دهند، باید خیالتان از بابت بعد فنی کار راحت باشد و با اطمینان خاطر کارتان را نزد اساتید بزرگ موسیقی کشور ببرید.

2- رعایت انصاف در دریافت هزینه؛ همانطور که ذکر شد غیر حرفه ای ها با دریافت رقم های عجیب و غریب و بعضا اعمال غیراخلاقی، سعی در سوء استفاده از ناآگاهی برخی علاقه مندان به موسیقی دارند و منافع مادی شان مهم تر از ارائه اثری منحصر به فرد و اصولی و حرفه ای است. تلاش کردیم مبلغی که دریافت می کنیم بر اساس هزینه های واقعی و کیفیت واقعی اثر ارائه شده باشد.

3- رضایت کامل و 100% در پایان هر مرحله، داشتن رضایت کامل شما در هر یک از مراحل 9 گانه بالا، هدفی است که ما دنبال می کنیم و این به ما آرامش می بخشد. بنابراین در راه کسب رضایت شما و همچنین رعایت اخلاق حرفه ای، ساعت ها وقت صرف می کنیم تا خروجی کار، بهترین باشد و لذت و رضایت خاطر شما تامین گردد.

4- پوشش سلیقه های مختلف؛ می دانیم که هنر و به خصوص موسیقی، سلیقه ایست.  هر شخصی با هر سلیقه و سبکی می تواند اثری منحصر بفرد داشته باشد. با توجه به اشراف آهنگسازان ما به مسائل فنی سبک های مختلف، شما می توانید کار خودتان را در سبک مورد نظرتان بخوانید.

5- رزومه قوی؛ شاید بخواهید آهنگ هایی را که تا بحال توسط ما ساخته شده بشنوید. در زیر برخی از نمونه کارهای ما را می توانید دانلود نمایید.

تولد دوباره (10.5MB)

کافه (2.4MB)

تب (8.47MB)

فکر تو (6.6MB)

زخم نگات (6.1MB)

قاب خاکستری (7.61MB)

خداحافظی (10.7MB)

خواب های طلایی (9.79MB)

چه کسی کار ضبط، تنظیم و آهنگسازی تان را انجام می دهند؟

شاهین یوسفی

شاهین یوسفی استودیو

شاهین یوسفی یادگیری موسیقی و گیتار را از سال 1380 نزد کیوان میرهادی شروع نمود. سپس اصول هارمونی و ارکستراسیون را نزد مسعود ابراهیمی آموخت و پس از گذراندن دوره سلفژ و صداسازی، در گروه کر ملل فعالیت خود را آغاز نمود و اجراهای بسیاری با این گروه در سالن های بهمن، ملل و شفق داشت و برنده جایزه بهترین اجرای گروهی را در سال 85 دریافت نمود.

وی از سال 88 تدریس نوازندگی گیتار پاپ و کلاسیک، سلفژ، آهنگسازی و ارکستراسیون را در آموزشگاه های موسیقی آغاز نمود و اجراهای زیادی بعنوان تکنواز گیتار در سالن های خانه هنرمندان، حجاب و شفق داشته است. همچنین از سال 91 به عضویت کانون آهنگسازان صدا و سیما درآمد و زیرنظر دکتر چراغعلی و فریدون شهبازیان اصول تلفیق شعر و موسیقی و آهنگسازی پاپ را فرا گرفت.

شاهین یوسفی دارای کارت صلاحیت تدریس (کارت مربیگری) درجه دو از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و نیز عضو مدرسان درجه یک خانه موسیقی می باشد. وی همچنین دوره صدابرداری حرفه ای را با موفقیت گذرانده است.

هزینه ساخت یک ترک چقدر است؟

هزینه ساخت یک ترک بستگی به عوامل مختلفی چون ترانه انتخابی، اجرای ساز یا سازهای زنده، استودیوی ضبط، کیفیت خروجی نهایی، پخش و تبلیغات آهنگ شما، تعداد جلسات آموزشی و تعداد ترک ها دارد. بنابراین جهت اطلاع دقیق از قیمت و پکیج های مختلف با ما تماس بگیرید.

پرداخت این مبلغ به چه صورت است؟

پس از انتخاب پکیج مورد نظرتان و قبل از شروع کار 20% مبلغ کل را بعنوان پیش پرداخت در نظر می گیریم، 40% مبلغ در پایان مرحله 5 یعنی تنظیم، و 40% دیگر را در پایان کار دریافت می کنیم. شایان ذکر است تمامی مراحل 9 گانه فوق با کسب رضایت 100% شما انجام می پذیرد.

همچنین درصورت تمایل، تمام راهنمایی ها و کمک های لازم جهت اخذ مجوز ارشاد و پخش و فروش آلبوم انجام می پذیرد.

جهت کسب اطلاع دقیق تر و توضیحات بیشتر با شماره 09127371931 تماس بگیرید.

با تشکر

استاد موزیک

 1. troy

  به    بیان شده  

  سلام میخواست بپرسم شما کار لاتین(انگلیسی) در سبک pop انجام میدین؟

  پاسخ
 2. حمید

  به    بیان شده  

  سلام
  من میخواستم تو سبک دیس لاو بخونم
  تکسش هم خودم نوشتم
  فقط میخواستم بدونم اصلا شما ضبط میکنید ؟؟؟
  بعد هزینه آهنگسازی و میکس و مسترش چقدر در میاد؟؟؟

  پاسخ
 3. محمد

  به    بیان شده  

  سلام و ارض خسته نباشید من جوانی ۱۶ساله
  عاشق خانندگی هستم و میخوام اهنگ بیاد موندنی تقدیم مردم کنم میتونم بپرسم هذینه اش حدوداا چ قدر درمیاد؟
  ایا من تو این سن میتونم اهنگ تقدیم مردم کنم؟

  پاسخ
 4. Elham

  به    بیان شده  

  آموزشگاه معتبر آهنگسازی و تنظیم و میکس و مسترینگ توی مشهد هست بهم معرفی کنید؟

  برام ایمیل کنید لطفا

  پاسخ
 5. سام

  به    بیان شده  

  با سلام
  لطفا قیمت اهنگ های که ساختین رو بزنین تا قیمت دستمون بیاد. همه محصولاتتون قیمت دارند، برای این بخش هم قیمت را اعلام کنید تا شفاف سازی بشه.

  پاسخ
 6. فرزاد اقدم

  به    بیان شده  

  همه چی خوبه ولی بعضی دوستان بد خوندن خیلی بد خوندن
  فقط یکی دو نفر خوب خوندن مثلا قاب عکس خوب خونده شده
  من خودم میخوام بیام واسه کار آهنگ

  پاسخ
 7. امین

  به    بیان شده  

  این دوستانی که میفرمایین چقدر میگیرن اهنگایی که ساختین فوق العادست مخصوصا ملودیا پاپ خیلی عالیه مخصوصا کار خداحافظی موفق باشین اساتید شاگرد قبول میکنن برای اموزش تنظیم و اهنگسازی؟؟

  پاسخ
 8. رضا بدلی

  به    بیان شده  

  سلام من میخاستم فقط هزینشو بدونم میدونم بستگی داره ی کار حرفه ی تقریبا چقد میشه؟؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 × یک =